Спам

   Небажана маса електронних повідомлень відома як небажана пошта, або спам. Вона перенавантажує системи електронної пошти і може заблокувати поштові скриньки. Як інструмент для відправки небажаної пошти інколи використовують хробаків електронної пошти.

Законопроект про спам: найбільший прибуток з рекламних розсилок ...
  Спамом називають небажану електронну пошту, тобто пошту, що надходить без вашої згоди. Майже нічого не коштує розіслати такі повідомлення мільйонам лю­дей по всьому світу, й ніякі Хакери тут не потрібні. А от боротися зі спамом дуже складно навіть корпорації, спроможні щорічно витрачати мільйони доларів на антивірусне програмне забезпечення, не здатні зупинити потік рекламних та інших небажаних повідомлень, які призводять до перенавантаження мережних каналів та зайвих витрат дискового простору. І хоча повністю припинити надходження спаму досить важко, існують методи, що дозволяють істотно зменшити його кількість.
  
   Люди отримують спам з різних причин. Проте часто вони самі є винуватцями того, що їхня електронна адреса потрапляє до спамерів. Щоб з вами такого не сталося, треба знати, як відбувається полювання за адресами. Зазвичай спамери використо­вують спеціальні програми-павуки, які обстежують Веб і відшукують всі адреси електронної пошти, що там з'являються. Тому пам'ятайте: як тільки ви вкажете де-небудь адресу своєї електронної пошти, чекайте надходження спаму. Далі на­ведений перелік типових дій, які можуть призвести до того, що ваша адреса стане надбанням спамерів:
запис до гостьової книги на якомусь з сайтів із зазначенням своєї електрон­ної адреси;
    Спам остается одним из самых популярных методов кибератак | Threatpost
  • підписка на безкоштовне отримання електронною поштою прайс-листів, новин та іншої подібної інформації;
  • відповідь на спам, що надійшов на вашу адресу (цим ви підтверджуєте, що адреса дійсно комусь належить);
  • публікування свого імені та електронної адреси в онлайновому довіднику типу «жовтих сторінок»;
  • надання згоди на участь у групі новин;
  • реєстрація свого доменного імені, яка вимагає надання персональної інфор­мації;
  • заповнення онлайнових форм;
  • участь у чаті.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Привіт! Я Тіхомірова Дарія учениця 10 класу Андріївської СРШ І-ІІІ ступенів. Ласкаво прошу до мого блогу!